آشنایی با دوربین مداربسته پاناسونیک Aero PTZ Camera

دوربینی خاص برای شرایط خاص!
این دوربین با طراحی آیرودینامیکی و درجه‌ی حفاظتی IP67 در دسته‌ی دوربین‌های خاص و قدرتمند شرکت پاناسونیک قرار می‌گیرد. طراحی خاص و بهره‌گیری از برف پاک‌کن در این محصول، آن را برای استفاده در شرایط بد آب و هوایی و ارائه‌ی عملکرد خوب و مفید در این وضعیت مناسب کرده است.

استفاده از فایبرگلاس در طراحی بدنه‌ی این دوربین مداربسته، موجب شده است که وزن محصول بسیار کم (5 کیلوگرم) و اختلاف وزن آن با دوربین‌های هم‌تراز خود در حدود 25 کیلوگرم باشد. همچنین، پوشش بدنه‌ی این مدل از دوربین‌های پاناسونیک، به گونه‌ای است که آن را در مقابل بخارات نمک محفوظ می‌دارد و هیتر داخلی از قطعات الکترونیکی داخل دوربین در مناطق سردسیر محفاظت می‌کند. به طور کلی، می‌توان گفت دوربین WV-SUD638 قابل استفاده در تمامی شرایط، از مناطق سردسیر تا مناطق بیابانی خشک و مناطق ساحلی دریاهای شور است.
گفتنی است تحمل فشار باد تا 60 متر بر ثانیه در شرایط کارکرد‏، از ویژگی‌های برجسته‌ی این محصول است.
استفاده از نور مادون قرمز تا شعاع 150 متری نیز قدرت بی‌نظیر این محصول را در شب نشان می‌دهد.
شعاع پوشش تصویری این دوربین 360 درجه کامل است که با توجه به موقعیت نصب به صورت مستقیم روی دکل یا پایه، نقطه‌ی کوری در تصاویر آن مشاهده نمی‌شود. لرزش‌گیر دیجیتالی پیشرفته‌ی به کار رفته در دوربین WV-SUD638 نیز لرزش‌های ناشی از محیط را به حداقل ممکن می‌رساند.