بهترین ارز دیجیتالی برای استخراج?

 

در طول سال های گذشته بیت کوین به عنوان بهترین ارز دیجیتالی برای استخراج در نظر گرفته شده بود. با این حال و با گذشت زمان، استخراج بیت کوین به دلیل قدرت پردازش قوی دیگر سودآور نیست. از این رو استخراج آلت کوین های دیگر به جای بیت کوین سودآورتر است.

Grin Coin

این سکه براساس پروتکل mimblewimble و با توجه به ویژگی‌ هایی نظیر افزایش حریم خصوصی، قابلیت مقیاس پذیری و کاهش ظرفیت بلاکچین ایجاد شده است. علارغم عرضه‌ی محدود، این سکه از ماینرهای altcoin-hostile پشتیبانی می کند. Grin Coin در حال حاضر یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی برای استخراج در سال 2019 است و در استخراج آن از کارت Nvidia سخت افزاری (1070، 1070TI، 1080، 1080TI، 2070، 2080، 2080TI)  جهت تایید تراکنش ها استفاده می شود. علاوه بر Nvidia از برخی دیگر از کارت های AMD نیز می توان جهت استخراج Grin coin استفاده کرد.

به غیر از کارت های گرافیکی شما قادر به دانلود برنامه‌ی استخراج Grin نیز می باشید، که پس از دانلود آن می توانید از آن در استخرهای استخراج  همچون F2Pool ، Grinmint ، Sparkpool و Pool.BTC  نیز استفاده کنید..

اتریوم با استخراج GPU

اتریوم دومین ارز دیجیتالی بزرگ در بازار سرمایه گذاری پس از بیت کوین است. این ارز دیجیتالی را می توان با استفاده از GPU استخراج کرد که در این فرآیند نیاز به کارت Ethminer  است و از این رو کاری بسیار سخت و طاقت فرسا است. استخراج اتریوم به دلیل ویژگی قراردادهای هوشمند و کسب درآمد قابل توجه یکی از بهترین گزینه های موجود است.

 

لایت کوین

لایت کوین یک ارز دیجیتالی P2P است که امکان پرداخت در خارج از مرزهای یک کشور را نیز فراهم می کند. تایید لایت کوین بسیار سریع و ظرفیت ذخیره سازی آن بهتر از سایر ارزهای دیجیتالی است، این ارز دیجیتالی همچنین به عنوان بهترین ارز دیجیتالی برای استخراج در سال 2019  نیز می باشد. برای استخراج لایت کوین می توان از استخراج سخت افزاری ASIC همانند Antminer L3++  نیز استفاده کرد. استخراج سخت افزاری ASIC برای لایت کوین بسیار مناسب است؛ چرا که درآمد کافی و مصرف انرژی کمتری دارد. جهت استخراج لایت کوین می توانید از روش استخراج استخر همچون Litecoin Pool، Antpool و LTC.top استفاده کنید.